Kariéra

Nabídka volných pracovních míst:

Hledáme pracovníka na pracovní pozici

MISTR obrobny Závodu elektro (s nástupem ihned)

Pracovní náplň

  • řízení kolektivu cca 20 pracovníků
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • zodpovědnost za dodržování technologické kázně
  • spolupráce při organizaci reklamačního řízení
  • spolupracuje při optimalizaci norem spotřeby práce a materiálu

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání
  • praxe v řízení pracovního kolektivu minimálně 10 lidí alespoň 3 roky
  • praxe se strojní výrobou nutná
  • znalosti a praxe s obráběním – velkou výhodou
  • základy práce na PC a MS Office
  • komunikativnost
  • organizační schopnosti
  • samostatnost

Společnost nabízí:

  • základní plat min. 20 tis. Kč dle délky praxe a prokazatelných znalostí
  • měsíční prémie dle dosahovaných výsledků
  • třináctý plat
  • příspěvek na firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené

Bližší info (profesní životopis s sebou):

Blanka Tomaštíková, personální středisko
Tel. 573 592 578

e-mail: tomastikova@magneton.cz

ŘIDIČ vysokozdvižného vozíku, skladník (s nástupem ihned)

Požadavky

      • platný průkaz řidiče VZV
      • platný řidičský průkaz skup. B
      • praxe v řízení min. 3 roky nutná
      • práce s PC (program QI, Excel)
      • zkušenost v řízení „retrak“ vozíku výhodou
      • týmová práce

      • zajišťuje vykládku a nakládku materiálu
      • skladovou evidenci v PC

      • odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusů (po zapracování 80,- Kč/hod + OSM 20%)
      • stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu)
      • sociální program

Bližší info:

Máte zkušenosti s prací v oblasti kvality u výrobně-technologické společnosti?

INŽENÝR KVALITY (s nástupem ihned)

      • aplikace nástrojů kvality
      • vyhodnocování ukazatelů kvality
      • podílení se na implementaci nápravných a preventivních opatření
      • řízení neshod
      • vytváření a řízení dokumentace
      • účast při řešení reklamací
      • kontrola procesu a koordinace zajištění kvality

Požadavky

      • SŠ/VŠ technického směru
      • Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou
      • zkušenost z výrobního závodu z oddělení kvality
      • zkušenost s prací v automobilovém průmyslu výhodou
      • znalost systémů řízení kvality
      • komunikativnost, organizační schopnosti
      • znalost práce na PC a MS Office
      • řidičský průkaz skupiny B
      • samostatnost, zodpovědnost a zdravé sebevědomí

      • základní plat 20 tis. Kč
      • služební telefon / notebook

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR / KONSTRUKTÉRKA

TECHNICKÝ VÝPOČTÁŘ / VÝPOČTÁŘKA

MECHATRONIK / MECHATRONIČKA

Požadujeme:

      • ukončené VŠ vzdělání, fakulta strojní
      • znalosti v oblasti návrhu převodových ústrojí, mechanismů a základů elektromagnetických obvodů el. strojů a přístrojů výhodou
      • zkušenost s prací v CAD, FEM systémech výhodou
      • dobrá znalost AJ
      • aktivní přístup při řešení problémů, flexibilita, zodpovědnost
      • dobré komunikační a prezentační schopnosti
      • vhodné i pro absolventa

Nabízíme:

      • zajímavou práci v oblasti komplexního vývoje výrobků (studie, koncepty, simulace, konstrukce, prototypy, zkoušky) ve stabilní a perspektivní společnosti
      • ohodnocení odpovídající odvedenému výkonu
      • firemní benefity
      • práce v profesionálním týmu

Termín nástupu:

      • možný ihned

Strukturovaný životopis zašlete prosím na email tomastikova@magneton.cz

Kontakt na personální oddělení:

Blanka Tomaštíková