Kariéra

Nabídka volných pracovních míst:

Hledáme pracovníka na pracovní pozici

Pracovník IT oddělení

Náplň práce:

  • rozvoj a údržba ERP systému
  • integrace podnikových systémů (vlastních i systémů třetích stran)
  • návrh, optimalizace a automatizace firemních procesů
  • správa firemního HW (malé sítě a pracovní stanice) a SW (C#, PHP, JavaScript, SQL)
  • zodpovědnost za datovou bezpečnost
  • tvorba interních směrnic a pravidel

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (obor IT výhodou)
  • zkušenost s implementací podnikových systémů (ERP)
  • znalost procesního řízení výhodou
  • schopnost analytického myšlení a analýza uživatelských požadavků
  • dobré komunikační schopnosti
  • zkušenosti s prací v týmu a vedením týmu

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prostor pro vlastní inovace a nápady
  • neformální pracovní prostředí a velmi přátelskou firemní kulturu
  • nadstandardní benefity

Bližší info (profesní životopis s sebou):

Blanka Tomaštíková, personální středisko
Tel. 573 592 578

e-mail: personal@magneton.cz

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR / KONSTRUKTÉRKA

TECHNICKÝ VÝPOČTÁŘ / VÝPOČTÁŘKA

MECHATRONIK / MECHATRONIČKA

Požadujeme:

ukončené VŠ vzdělání, fakulta strojní

znalosti v oblasti návrhu převodových ústrojí, mechanismů a základů elektromagnetických obvodů el. strojů a přístrojů výhodou

zkušenost s prací v CAD, FEM systémech výhodou

dobrá znalost AJ

aktivní přístup při řešení problémů, flexibilita, zodpovědnost

dobré komunikační a prezentační schopnosti

vhodné i pro absolventa

Nabízíme:

zajímavou práci v oblasti komplexního vývoje výrobků (studie, koncepty, simulace, konstrukce, prototypy, zkoušky) ve stabilní a perspektivní společnosti

ohodnocení odpovídající odvedenému výkonu

firemní benefity

práce v profesionálním týmu

Termín nástupu:

možný ihned

Strukturovaný životopis zašlete prosím na email personal@magneton.cz

Kontakt na personální oddělení:

Blanka Tomaštíková